• Akkent Mahallesi 400 Nolu Cadde No: 68 C/H
Kurtoğlu Sigorta
Hakkmızda

Kurtoğlu Sigorta

1994 Yılında sigortacılık faaliyetlerine başlayan şirketimiz, kurulduğu günden bugüne müşteri odaklı hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye'nin önde gelen Sigorta Şirketlerinin hizmet kaliteleri, güvenceleri ve uluslararası alandaki Reasürörlerinden aldığı güç ve deneyimle hareket eden şirketimiz, sigortacılığın her alanında daima yanınızda olmaya ve sektördeki yenilikleri yakından takip etmeye devam etmektedir. Bugün büyük sigorta devlerinin tüm ayrıcalıkları tek bir çatı altında İshan Sigorta aracılığı ile sizlere sunulmaktadır.


Kurtoğlu Sigorta, Gaziantep bölgesinde Sigorta acentesi alanında uzmanlaşmış bir firmadır. sigorta, kasko, ethica sigorta, tamamlayıcı sağlık sigortası, karataş sigorta acenteleri, akkent sigorta acenteleri, karataş ethica sigorta ve kasko trafik sigortası gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır kasko trafik sigortasıSigorta acentesi hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Kurtoğlu Sigorta, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel sigorta, kasko, ethica sigorta, tamamlayıcı sağlık sigortası, karataş sigorta acenteleri, akkent sigorta acenteleri, karataş ethica sigorta ve kasko trafik sigortası gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Kurtoğlu Sigorta ile Sigorta acentesi hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Kurtoğlu Sigorta İletişim


Yetkili : Mehmet Hanifi Kurt
Gsm : 0543 883 27 27
Telefon : 0342 232 07 07
Adres : Akkent Mahallesi 400 Nolu Cadde No: 68 C/H
E-Posta : m.hanifikurt@gmail.com
Websitesi : kurtoglusigorta.net

Kurtoğlu Sigorta Yol tarifi

Kurtoğlu Sigorta Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Kurtoğlu Sigorta Referanslar