• Saçaklı Mahallesi Küçük Arif Sokak No:9/1-2 Şahinbey/Gaziantep/Türkiye
İz Tekstil
Hakkmızda

İz Tekstil

Gaziantep Merkezde Baskılı İş Elbibiseleri Sektöründe Kalite ve Ekonomik Fiyatı bir arada sunan seçkin bir firmayız ... İş ve İşçi elbiseleri alanında Her zaman bir tık yakınınızdayız ... Mailimiz üzerinden 7/24 Watshapp Hattımız ile Mesai saatleri içerisinde Firmamızdan özel bilgi ve fiyat seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız Gaziantepten Tüm Türkiye ve Dünya geneline üretim ve satış yapmaktadır.


İz Tekstil, Gaziantep bölgesinde İş Elbiseleri Firmaları alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Baskılı İş Elbiseleri, Gaziantep Baskılı Tshirt, Gaziantep Baskılı Lacost, Gaziantep İz Plastik, İz Tekstil, Gaziantepte Baskılı Tişort yapan firma, Baskılı Şişme Yelek ve Baskılı Polar gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Baskılı Polarİş Elbiseleri Firmaları hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

İz Tekstil, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Baskılı İş Elbiseleri, Gaziantep Baskılı Tshirt, Gaziantep Baskılı Lacost, Gaziantep İz Plastik, İz Tekstil, Gaziantepte Baskılı Tişort yapan firma, Baskılı Şişme Yelek ve Baskılı Polar gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer İz Tekstil ile İş Elbiseleri Firmaları hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

İz Tekstil İletişim


Yetkili : İzzet Karışmaz
Gsm : 0530 368 59 56
Telefon : 0342 230 45 85
Adres : Saçaklı Mahallesi Küçük Arif Sokak No:9/1-2 Şahinbey/Gaziantep/Türkiye
E-Posta : izplastik@hotmail.com
Websitesi : www.iztekstil.com

İz Tekstil Yol tarifi

İz Tekstil Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


İz Tekstil Referanslar