• Zeytinli mh Çetin Emeç cd. No:15 Şehitkamil /Gaziantep
İlknur Modaevi
Hakkmızda

İlknur Modaevi

İlknur Moda evi 2009 Yılında İbrahim Ataş öncülüğünde kurulmuştur Yaklaşık 13+ yılı aşkın süredir 400 Metrekare ile başlayıp 1400 Metrekarelik alanda 3 Şubesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. 


İlknur Modaevi , Gaziantep bölgesinde Moda Gelinlik Nişanlık Abiye Firmaları alanında uzmanlaşmış bir firmadır. İlknur Modaevi , Gelinlik, Kınalık, Nişanlık, Bindallı, Kaftan, İlknur Moda Evi ve Özel Dikim Tasarım gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Özel Dikim TasarımModa Gelinlik Nişanlık Abiye Firmaları hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

İlknur Modaevi , Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel İlknur Modaevi , Gelinlik, Kınalık, Nişanlık, Bindallı, Kaftan, İlknur Moda Evi ve Özel Dikim Tasarım gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer İlknur Modaevi ile Moda Gelinlik Nişanlık Abiye Firmaları hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

İlknur Modaevi İletişim


Yetkili : İbrahim Ataş
Gsm : 0507 923 18 63
Telefon : 0530 963 39 27
Adres : Zeytinli mh Çetin Emeç cd. No:15 Şehitkamil /Gaziantep
E-Posta : ibrahimatas2009@hotmail.com
Websitesi : www.ilknurgelinlik.com

İlknur Modaevi Yol tarifi

İlknur Modaevi  Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


İlknur Modaevi Referanslar