• İncilipınar Mahallesi Ali Fuat Cebesoy Bulvarı 36018 Nolu Sokak No:4 Şehitkamil/Gaziantep
HAZELOĞLU BAKLAVA
Hakkmızda

HAZELOĞLU BAKLAVA

Gaziantep Hazeloğlu Baklava Uğur Usta öncülüğünde 1993 Yılında kurularak Halis Antep Baklavasının vazgeçilmez Markası olmayı başarmış ve 28 Yıllık Ustalık ile Hazeloğlu Baklava Lezzeti geleneğini bugünlere ve yarınlara Merkez ve Şubesi ile sürdürmektedir. Şube Adresi: Aydınbaba Mah. Şenyurt Cad. No 21 Şahinbey / Gaziantep


HAZELOĞLU BAKLAVA, Gaziantep bölgesinde Baklava Tatlı alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Baklava, Antep Baklavası, Halis Baklava, Baklavacı, Kare Baklava Havuç Dilimi, Şöbiyet Midye , Fıstıklı Sarma ve Su Böreği gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Su BöreğiBaklava Tatlı hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

HAZELOĞLU BAKLAVA, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Baklava, Antep Baklavası, Halis Baklava, Baklavacı, Kare Baklava Havuç Dilimi, Şöbiyet Midye , Fıstıklı Sarma ve Su Böreği gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer HAZELOĞLU BAKLAVA ile Baklava Tatlı hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

HAZELOĞLU BAKLAVA İletişim


Yetkili : UĞUR ERKENGEL
Gsm : 0533 414 43 28
Telefon : 0342 230 04 34
Adres : İncilipınar Mahallesi Ali Fuat Cebesoy Bulvarı 36018 Nolu Sokak No:4 Şehitkamil/Gaziantep
E-Posta : ugurerkengel0027@gmail.com
Websitesi : www.hazeloglubaklava.com

HAZELOĞLU BAKLAVA Yol tarifi

HAZELOĞLU BAKLAVA Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


HAZELOĞLU BAKLAVA Referanslar