965+

Tecrübe

KURUMSAL

GÜZEL SİMİT SARAYI || Kurumsal

Güzel Simit Sarayı 2011 Yılında Hasan ve Seyvan Kardeşlerin öncülüğünde kurulmuştur Simit Poğaça Börek Kuru ve Yaş Pasta ürünlerini 10+ yılı aşkın süredir Mücahitler Medikal Park ve civar kitleye temiz taze kaliteli ve leziz olarak hizmetine sunan Güzel Simit Sarayı Ayrıca Soğuk ve Sıcak içeceklerin sunulduğu bir Kafeteryası ilede farklı bir güzellik katarak hizmetlerine aşk ve şevk ile devam etmektedir. 


GÜZEL SİMİT SARAYI, Gaziantep bölgesinde Simitçi Börekçi ve Pastaneler alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Güzel Simit Sarayı, Güzel Pastanesi, Mücahitler Simit Poğaça Pasta, Medikalpark Cafe Simitçi Pastane, Pastacı Hasan Usta, Simitçi Seyvan Usta, Mücahitler Hastane Cafeterya ve Mücahitler Pastacı Börekçi Simitevi gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Mücahitler Pastacı Börekçi Simitevi Simitçi Börekçi ve Pastaneler hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

GÜZEL SİMİT SARAYI, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Güzel Simit Sarayı, Güzel Pastanesi, Mücahitler Simit Poğaça Pasta, Medikalpark Cafe Simitçi Pastane, Pastacı Hasan Usta, Simitçi Seyvan Usta, Mücahitler Hastane Cafeterya ve Mücahitler Pastacı Börekçi Simitevi gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer GÜZEL SİMİT SARAYI ile Simitçi Börekçi ve Pastaneler hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

GÜZEL SİMİT SARAYI || Hizmetlerimiz

“ Hizmetlerimizle ilgili içerik hazırlanyor... “
FOTO GALERİ

GÜZEL SİMİT SARAYI || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

GÜZEL SİMİT SARAYI || Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “


GÜZEL SİMİT SARAYI


Yetkili: Hasan Güzel
Gsm: 0545 521 47 41
Telefon: 0545 521 47 41
Adres: Mücahitler Mahallesi 52063 Nolu Sokak No:1/A Şehitkamil/GAZİANTEP
E-Posta:
Websitesi:

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."