• Sanayi Mahallesi 60370 Nolu Sokak No:2 Şehitkamil / Gaziantep/ Turkey
GOLD ASSAN PLASTİK AMBALAJ
Hakkmızda

GOLD ASSAN PLASTİK AMBALAJ

Gold Assan Plastik

ASSAN PLASTİK AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

2003 yılında Gaziantep’de plastik sektörüne ASLAN PLASTİK OLARAK tekstil ve ambalaj fabrikalarına sarf malzeme yedek parça üretimine enjeksiyon alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. 2013 yılında extruder yöntemiyle ambalaj grubu ve enjeksiyon yöntemiyle tek kullanımlık ürünler üretimine başlayarak faaliyet alanını değiştirmiştir.

 

   Plastik enjeksiyon ve ambalaj sektöründeki uluslararası standartları yakalayan firmamız hızlı gelişmeyi ve artan rekabet ortamını göz önünde bulundurarak, kaliteli hammadde modern makine ekipman parkı ve kalifiye çalışanları ile bir üretim merkezi haline gelmiştir.

 

   Üretim hacmimizi ve ürün yelpazemizi kaliteli üretim için; arge, yatırım, ileri teknolojiye ve insana olan yatırımımız ile günden güne artırmakta ve tüm yeniliklerimizi müşterilerimize hızla sunmaya gayret etmekteyiz.Her iki alanda da üretim, günümüz piyasasındaki en ileri teknoloji ve hijyenik koşullar ile gerçekleşmektedir.

 

   Üretim alanımız 2003 yılında sadece 650 metrekare iken şimdi 3000 metrekareye ulaşmıştır. Çatal, bıçak, kaşık setlerinin çeşitliliğinin yanı sıra farklı türde birçok bardak, palet strech, gıda strech, alüminyum folyo, buzdolabı poşeti, rulo atlet poşet üreten firmamızın, kapasitesi aylık 300 tona ulaşan bir şirket olarak büyümeye devam etmektedir.

 

   Üretimin p'i ihraç, 0'u iç pazarda satılmaktadır. ASSAN PLASTİK ihracatının en yüksek hacmi başta Romanya olmak üzere Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere olarak Avrupadadır. Avrupa nın yanı sıra Irak, Filistin, İsrail e de ihracat yapılmaktadır.

 

   ISO 9001-2008 Kalite Standartlarına uygun şekilde üretim yapan ve 2013 yılında Güneydoğu, Doğu ve Akdeniz de ilk, Tek Kullanımlık Plastik ürünleri üreten şirketler sıralamasına göre Türkiye'de 4. sırada yer alan kuruluşumuz atılımlarına devam etmektedir. Belgeler arasında 2020 da BRC Global Gıda Standardını da eklemiştir.

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri


GOLD ASSAN PLASTİK AMBALAJ İletişim


Yetkili : AHMET GÖKHAN ASLAN
Gsm : 0537 358 65 47
Telefon : 0538 358 65 47
Adres : Sanayi Mahallesi 60370 Nolu Sokak No:2 Şehitkamil / Gaziantep/ Turkey
E-Posta : satis@assanplastik.com.tr
Websitesi : www.assanplastik.com.tr

GOLD ASSAN PLASTİK AMBALAJ Yol tarifi

GOLD ASSAN PLASTİK AMBALAJ Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


GOLD ASSAN PLASTİK AMBALAJ Referanslar