• Mücahitler Mahallesi Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:34/A Şehitkamil / Gaziantep / Türkiye
Fıstıkçıoğlu Sini Baklavaları
Hakkmızda

Fıstıkçıoğlu Sini Baklavaları

İLKELERİMİZ

Bütün faaliyetlerimizde uluslararası standart ile yasal mevzuat hükümlerine uymak ve çevreye saygılı üretim yapmak, Üretimin her aşamasını gıda güvenliği kurallarına uygun şekilde davranmak Müşteri talepleri doğrultusunda, müşteri beklentisinin de üzerinde hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini artırmak sürekli mükemmeli hedefleyerek, iyileştirme ve geliştirmeyi benimsemek çalışanlarımızın motivasyon ve iş memnuniyetini sağlayarak, performansı geliştirmek ve eğitmek.

HEDEFLERİMİZ

Sürekli kendini yenileyen personelini eğiterek geliştiren firmamızın başlıca hedefleri arasında; İmalatını gerçekleştirdiğimiz baklava ve diğer tatlıların üretim kapasitemizi ve üretim kalitemizi daha üst seviyelere çıkartmaktır. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulan firmamız, kaliteden ödün vermeden, sağlıklı ve hijyenik ürünleri üreterek Baklavacı Fıstıkçıoğlu Sini lezzetinden vazgeçmeyen dostlar kazanmaktır. Üretim kalitemiz ile lezzet farkımızın avantajını kullanarak, Türkiye ve dünyanın bir çok noktasındaki firma ve kişilere ulaşabilmek.

Fıstıkçıoğlu Türkiye'nin tercih edilmekteki sebebi, üretim sürecinden başlıyor. Kullanılan kaliteli ve seçilmiş malzemelerin alınmasından depolanmasına kadar her aşama itina ile yapılır. Ürünün imalatında adeta bir cerrah titizliği ve büyük bir ekip ile yapılan baklavalar her aşamada baklava ustasının kontrolünden geçer.

FISTIKÇIOĞLU TÜRKİYE

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Fıstıkçıoğlu Sini Baklavaları İletişim


Yetkili : İlker Usta
Gsm : 0507 413 31 13
Telefon : 0342 326 46 36
Adres : Mücahitler Mahallesi Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:34/A Şehitkamil / Gaziantep / Türkiye
E-Posta : info@fistikciogluturkiye.com
Websitesi : www.fistikciogluturkiye.com

Fıstıkçıoğlu Sini Baklavaları Yol tarifi

Fıstıkçıoğlu Sini Baklavaları Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Fıstıkçıoğlu Sini Baklavaları Referanslar