Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

965+

Tecrübe

KURUMSAL

Doğan psikoteknik || Kurumsal

Psikoteknik Nedir ?

Sürücülerin sürüşle ilgili becerilerini ölçen ve güvenli araç kullanımını sağlayan standart testlerin yer aldığı bilgisayar tabanlı değerlendirme sistemidir.

Kimler Psikoteknik Değerlendirme Testlerini Katılıp Rapor Almalıdır ?

Ticari Araç kullanan sürücüler her 5 yılda bir psikoteknik raporu almak zorundadır.

Kural ihlalleri sonucu aday sürücülüğü iptal edilenler psikoteknik raporu almak zorundadır.

Aynı yıl içinde toplam 6 dan fazla kırmızı ışığa yakalananlar psikoteknik raporu almak zorundadır.

1 yıl içinde drift, spin yapıp ehliyetine el konulanlar psikotenik raporu almak zorundadır.

5 yıl içinde drift ve sipin den 2. defa ihlal edenler ehliyeti iptal edilir. Tekrar ehliyet almak ve öncesinde Psikoteknik raporu almak zorundadır.

Son 5 yıl içinde 3. ve 3 den fazla alkol den dolayı ehliyetine el konulanlar psikoteknik raporu almak zorundadır.

Son bir yıl içinde 5 defa hız sınırından dolayı ihlal edenler psikoteknik raporu almak zorundadır.

Son bir yıl içinde 2. defa 100 ceza puanını dolduraranlar psikoteknik almak zorundadır.

GEREKLİ EVRAKLAR : Kimlik Kartı, Ehliyet Kartı (Cezadan dolayı ehliyetine el konunanlar için ceza kağıdı veya E devlet şifresi )

Sürücü Psikoteknik Değerlendirme merkezinde testler 1 saat sürmektedir.

Psikoteknik değerlendirme en az 60 dakika sürmek zorunda.

HAKKIMIZDA

Doğan Psikoteknik Değerlendirme Merkezi alanında uzman Psikolog tarafından kurulmuş ve şuanda aktif olarak hizmet vermektedir. Kadromuzda bulunan Psikolog, Psikiyatrist ve danışmanlar ile beraber siz şoförlere ve yanınızda çalıştırdığınız şoförlerinize en iyi hizmet ve en doğru bilgileri vermek için ilgili kanunlar, etik kurallar çerçevesinden çıkmadan ve verdiği hizmetlerin geçerlilik süresince arkasında duran en ciddi kurum olmak için çalışmayı kendine Vizyon edinmiştir.

Genç, dinamik, tecrübeli ve uzman kadrosu ile yenilikçi, en kaliteli psikoteknik değerlendirme merkezi, en son sistem test cihazları ile gerçek ve net sonucu alabileceğiniz ve şoförlerin gerçek durumlarını öğrenebilecekleri müşteri odaklı çalışan Sağlık Bakanlığı’ndan yetkili bir kuruluş olarak hizmet vermektedir.

Doğan Psikoteknik Değerlendirme Merkezi’nden alacağınız raporlar ile kaza yapmaz garantisi vermiyoruz ama siz ehliyet sahiplerinin güvenli araç kullanma becerisini, sürücülük yeteneğini ve araç kullanmak için gerekli olan fiziksel ve zihinsel özelliklerinin ölçülmesi işlemlerini yapıyor, uzman psikolog eşliğinde ve psikiyatrist onaylı psikoteknik raporlarını veriyoruz. Ayrıca sizlere elimizden gelen tüm hizmetleri vermeyi taahhüt ediyoruz.

 

 

 

 


Doğan psikoteknik, Gaziantep bölgesinde Psikoteknik Kursu alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Psikoteknik , İncilipınar psikoteknik, Ticari sürücü belgesi, Sürücü kursu , Otobüs ehliyeti için ne gerekir, Tır ehliyeti için gerekenler , Kamyon ehliyeti için geredenler ve sağlık raporu gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır sağlık raporu Psikoteknik Kursu hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Doğan psikoteknik, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Psikoteknik , İncilipınar psikoteknik, Ticari sürücü belgesi, Sürücü kursu , Otobüs ehliyeti için ne gerekir, Tır ehliyeti için gerekenler , Kamyon ehliyeti için geredenler ve sağlık raporu gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Doğan psikoteknik ile Psikoteknik Kursu hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

Doğan psikoteknik || Hizmetlerimiz

“ Hizmetlerimizle ilgili içerik hazırlanyor... “
FOTO GALERİ

Doğan psikoteknik || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

Doğan psikoteknik || Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “


Doğan psikoteknik


Yetkili: Mehmet ilgin doğan
Gsm: 0532 485 21 27
Telefon:
Adres: İncilipınar mahallesi ali fuat cebesoy bulvarı no 17/c şehitkamil gaziantep
E-Posta: doganpsikoteknik27@gmail.com
Websitesi: www.gaziantepdoganpsikoteknik.com

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."