• Gatem Şekerciler Kuruyemiş Kuruyemişçiler Sitesi 14 Blok No:11/13 Şehitkamil/Gaziantep
CENNET LOKUMLARI
Hakkmızda

CENNET LOKUMLARI

KALİTEDE ÖNCÜ, KALİTENİN TEK ADI CENNET LOKUMLARI’nın ilk kurucusu olan ALİ ÇAPAR 1952 YILINDA Lokum İmalatı olarak kalfalık ve ustalıktan sonra kendi firmasını GAZİANTEP’te kurmuştur.Temel prensibi kaliteli ürün ve öncü firma olmaktı ve bunun için uzun süre çalıştı ve başardı.Bir çok yeni ürünü kalite ve lezzetiyle TÜRKİYE’ye tanıtıp lider firma haline getirmiştir.24.04.2004 tarihindeki vefatından sonra bu lider firmayı küçüklüğünden beri içinde yetiştirmiş olduğu oğlu ben UĞUR ÇAPAR devalmış bulunmaktayım.Babamın yolunda emin adımlarla yürüyüp ürünlerimizi daha da yenileyip geliştirerek başarımıza başarı katmaya devam etmekteyiz.Sadece TÜRKİYE değil KANADA,ALMANYA,DUBAİ gibi birçok ülkelerede ismimizi duyurup kaliteli satışımıza başlamış ve ayrıca bir yenilik olarak KURUYEMİŞ satışlarımıza da girmiş bulunmaktayız.Bu alanda yeni olmasına rağmen yine kaliteden ödün vermeden aynı başarı ile emin adımlarla ilerlemeye ALLAH’ın izniyle devam etmekteyiz.CENNET LOKUM VE KURUYEMİŞ olarak asıl ve tek prensibimiz çok üretim değil kaliteli üretim yapmaktır.

TÜM YENİLİKLERİYLE HER DAİM KARŞINIZDA SİZLERLE OLMAYA DEVAM EDECEKTİR.

ADRESİMİZ: GATEM ŞEKERCİLER VE KURUYEMİŞÇİLER SİTESİ 14.BLOK NO:11-13 ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP


CENNET LOKUMLARI, Gaziantep bölgesinde Lokum - Pişmaniye ve Kestane Şekeri alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Cennet Lokumları, Lokum Çeşitleri, Antep Lokum Üreticileri, Gatem Şekerciler, Gatem Lokumcular, Lokum Üretim ve Pazarlama, Toptan Lokum ve Güllü Meyveli Fıstıklı Sade gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Güllü Meyveli Fıstıklı SadeLokum - Pişmaniye ve Kestane Şekeri hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

CENNET LOKUMLARI, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Cennet Lokumları, Lokum Çeşitleri, Antep Lokum Üreticileri, Gatem Şekerciler, Gatem Lokumcular, Lokum Üretim ve Pazarlama, Toptan Lokum ve Güllü Meyveli Fıstıklı Sade gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer CENNET LOKUMLARI ile Lokum - Pişmaniye ve Kestane Şekeri hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

CENNET LOKUMLARI İletişim


Yetkili : Uğur Çapar
Gsm : 0538 606 86 86
Telefon : 0342 238 32 61
Adres : Gatem Şekerciler Kuruyemiş Kuruyemişçiler Sitesi 14 Blok No:11/13 Şehitkamil/Gaziantep
E-Posta : cennetlokumlari@hotmail.com
Websitesi :

CENNET LOKUMLARI Yol tarifi

CENNET LOKUMLARI Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


CENNET LOKUMLARI Referanslar