• Sanayi mah. 60100 nolu cad. No:1/1 şehitkamil /Gaziantep
Buscan nakliyat
Hakkmızda

Buscan nakliyat

"BUSCAN ULUSLARARASI TAŞIMACILIK GÜVENLE GELECEĞE TAŞIYORUZ"

 

BUSCAN'da kara nakliye hizmeti her biri uydu donanımlı araçlardan oluşan bir filoyla sağlanır. Çok katlı ayarlanabilir raf, kayar çatı sistemli ve mega dorseli araçlar diğer araçlara göre 0 daha fazla yükleme kapasitesine sahiptir. Bu özelliklerle farklı boyut ve nitelikteki malzemeler birbiriyle temas etmeden yüklenir ve nakliye sırasında oluşabilecek hasarların önüne geçilmiş olur.  BUSCAN müşterileri, araçlarda bulunan GPS uydu takip sistemi ile YÜK TAKİP Hizmet Portalı üzerinden şifreleriyle yük takibi yapabilir, arşiv bölümünden yükün orjinal evrak kopyalarına ulaşabilir, finans hareketlerini görüntüleyebilirler.  BUSCAN haftanın 5 günü yaptığı düzenli seferlerle kapıdan kapıya ihracat ve ithalat parsiyel kara taşimacılığı hizmeti vermektedir.
 

BUSCAN Uluslararası Taşımacılık ekibi olarak: Sürekli değişim ve sürekli gelişim diyoruz. Bunun için de sürekli çaba ve etkinlik içinde olmayı tercih ediyoruz. İlkemiz “öğrenmede sınırsızlık” tır. Hizmetlerimiz için modern teknolojileri uygulayarak “çağdaş” hizmet seviyesini hedefliyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetimizin kalitesi kurum içi iletişimin kalitesine bağlıdır. Bizler bir dostluk ortamı kurduk ve tüm iş ilişkilerimizde bu ortamı korumaya dikkat ediyoruz. Takım ruhu tüm uygulamalarımıza temel oluşturmaktadır. Hedeflerimiz, amaçlarımız doğrultusunda yürüdüğümüz yolda müşterimiz bizim için en önemli paydaşımızdır. Müşterilerimizin sadakatinin sürekli kılınması tüm çalışanların temel ve ilk hedefidir. Hizmette hız ve güvenilirlik bu hedefi yerine getirmede en önemli aracımızdır. Verdiğimiz hizmette müşterimizin sorunsuz ve güven içinde olması için her türlü önlem ve geliştirme faaliyetlerini yürütmekteyiz. Her zaman için kurum önceliklerimizi müşterimiz belirler. Tedarikçilerimiz ekibimizin birer üyesidir, hizmet kalitemiz için de degerlendirilmektedir. Hizmetimizin kalitesi ayni zamanda ekonomikliği ile de bağdaşmaktadır. İnsan kaynaklarının kalitesi için “sürekli eğitim” diyoruz ve her eğitimi bir “yatırım” olarak görüyoruz. Kurumda olabilecek her türlü aksaklık bizim için yeni bir gelişmeye yol açabilecek bir fırsattır. Her türlü firsatı bir eylem planına dönüştürüyoruz. Kaynaklarımızın etkin kullanımı için sürekli analiz ve iyileştirmeler yapıyoruz. Kalite her eylemimizin temeli ve yaşam biçimimizdir.

 

Kuruluşumuzla ilgili olan her türlü yasal gereklilik titizlikle takip edilmekte ve yerine getirilmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Yenilikçi, ilkeli, sorumlu yaklaşımlarla ülke ekonomisine katkıda bulunan, bölgenin en güvenilir ve hızlı lojistik hizmet sağlayıcısı olmak

 

 

 

 

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Buscan nakliyat İletişim


Yetkili : Battal doğan
Gsm : 0533 741 67 22
Telefon : 0342 232 74 61
Adres : Sanayi mah. 60100 nolu cad. No:1/1 şehitkamil /Gaziantep
E-Posta : battaldogan02@hotmail.com
Websitesi :

Buscan nakliyat Yol tarifi

Buscan nakliyat Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Buscan nakliyat Referanslar