• Değirmiçem Mah. Gazimuhtar Paşa Bulv. No:31 Şehitkâmil/Gaziantep
Antepli Baklava
Hakkmızda

Antepli Baklava

Antepli Baklava olarak, Baklava Kadayıf ve Osmanlı Tatlıları çeşitleriyle Birinci Sınıf üretim ve süper kalite ürünleri Gaziantepten Türkiye ve Dünyaya Aynı gün hızlı kargo teslimatı gerçekleştiriyoruz ... Birbirinden Leziz Tatlılarımızı güvenle tercih edebilirsiniz ... ürünlerimize üst düzey ilgi duyan bütün müşterilerimize teşekkür ederiz ...


Antepli Baklava, Gaziantep bölgesinde Baklava Kadayıf ve Osmanlı Tatlıları alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Antepli Baklava, Antep Baklavası, Osmanlı Tatlıları, Halep Tatlıları, Antep Baklava Üreticileri, Antep Baklava Üretim İhracat, Kare Baklava Şöbiyet Havuç Dilimi ve Gaziantepten Dünyaya Antep baklava satışı gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Gaziantepten Dünyaya Antep baklava satışıBaklava Kadayıf ve Osmanlı Tatlıları hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Antepli Baklava, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Antepli Baklava, Antep Baklavası, Osmanlı Tatlıları, Halep Tatlıları, Antep Baklava Üreticileri, Antep Baklava Üretim İhracat, Kare Baklava Şöbiyet Havuç Dilimi ve Gaziantepten Dünyaya Antep baklava satışı gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Antepli Baklava ile Baklava Kadayıf ve Osmanlı Tatlıları hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Antepli Baklava İletişim


Yetkili : Mehmet Doğu Şenel
Gsm : 0546 258 27 27
Telefon : 0537 306 76 22
Adres : Değirmiçem Mah. Gazimuhtar Paşa Bulv. No:31 Şehitkâmil/Gaziantep
E-Posta : mehmetdogusenel@hotmail.com
Websitesi : www.anteplibaklava.com.tr

Antepli Baklava Yol tarifi

Antepli Baklava Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Antepli Baklava Referanslar