Güvenli Teslimat
Destek ekibiyle iletişime geçin
Sorunsuz İade Koşulları
Güvenli ve güvenilir
Güvenli Ödeme
En iyi fiyat garantisi
Uzman Desteği
WhatsApp Destek Hattı
Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
YOL TARİFİ AL!
ADRES

Sarısalkım mahallesi Şahinbey Gaziantep

E-POSTA

mustafadegirmenci96@gmail.com

TELEFON

+90537 368 57 66


Antep Salkım Gıda  facebook Antep Salkım Gıda  instagram
KURUMSAL

Gaziantep yöresel gıda ürünleri 

 

Antep Salkım Gıda , Gaziantep bölgesinde Yöresel ve Organik Ürün Pazarları alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Bastık, pestil , karabiber , Pekmez ,bal ,petek, bal, Fıstıklı muska ,pekmez çeşitleri , Ev yapımı ürünler, nar ekşisi ,nane, Üzüm , zeytinyağı ,Antep usulü ev salçası , Ceviz ,incir, nohut arpa , buğday , Fıstık ,kuru dolmalık patlıcan,kuru biber ve Kuru üzüm gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Kuru üzüm Yöresel ve Organik Ürün Pazarları hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Antep Salkım Gıda , Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Bastık, pestil , karabiber , Pekmez ,bal ,petek, bal, Fıstıklı muska ,pekmez çeşitleri , Ev yapımı ürünler, nar ekşisi ,nane, Üzüm , zeytinyağı ,Antep usulü ev salçası , Ceviz ,incir, nohut arpa , buğday , Fıstık ,kuru dolmalık patlıcan,kuru biber ve Kuru üzüm gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Antep Salkım Gıda ile Yöresel ve Organik Ürün Pazarları hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

Bülten Aboneliği