Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizdeyiz!

Merhaba! Hoşgeldiniz

965+

Tecrübe

KURUMSAL

Antep Salkım Gıda || Kurumsal

Gaziantep yöresel gıda ürünleri 

 


Antep Salkım Gıda , Gaziantep bölgesinde Yöresel ve Organik Ürün Pazarları alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Bastık, pestil , karabiber , Pekmez ,bal ,petek, bal, Fıstıklı muska ,pekmez çeşitleri , Ev yapımı ürünler, nar ekşisi ,nane, Üzüm , zeytinyağı ,Antep usulü ev salçası , Ceviz ,incir, nohut arpa , buğday , Fıstık ,kuru dolmalık patlıcan,kuru biber ve Kuru üzüm gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Kuru üzüm Yöresel ve Organik Ürün Pazarları hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Antep Salkım Gıda , Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Bastık, pestil , karabiber , Pekmez ,bal ,petek, bal, Fıstıklı muska ,pekmez çeşitleri , Ev yapımı ürünler, nar ekşisi ,nane, Üzüm , zeytinyağı ,Antep usulü ev salçası , Ceviz ,incir, nohut arpa , buğday , Fıstık ,kuru dolmalık patlıcan,kuru biber ve Kuru üzüm gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Antep Salkım Gıda ile Yöresel ve Organik Ürün Pazarları hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

HİZMETLER

Antep Salkım Gıda || Hizmetlerimiz

“ Hizmetlerimizle ilgili içerik hazırlanyor... “
FOTO GALERİ

Antep Salkım Gıda || Foto Galeri

VİDEO GALERİ

Antep Salkım Gıda || Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “


Antep Salkım Gıda


Yetkili: Mustafa Özdeğirmenci
Gsm: 0537 368 57 66
Telefon: 0537 368 57 66
Adres: Sarısalkım mahallesi Şahinbey Gaziantep
E-Posta: mustafadegirmenci96@gmail.com
Websitesi:

Bizi Tercih Eden Firmalar

"Güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan bir iş ortağı olarak, bizi tercih eden firmalar arasında yer alıyorlar."