• Alaybey Mahallesi Reyhan Sokak No:23/A
Agrt Reklam
Hakkmızda

Agrt Reklam

AGRT AMAÇ GAZETECİLİK RADYO TV YAYINCILIĞI MATBAA VE REKLAM A.Ş. 

1988 Yılında Amaç Gazetecilik ve Reklamcılık Şahıs Firması olarak Ticari Yaşamına Gazetecilik ve Reklamcılık işi ile başladı. Gaziantebin ilk Bölgesel Ofset Gazetesini 1988 Yılında çıkardı. Gaziantep Bölgesinde Türkiyenin İlk yerel Radyolarından olan Güven Fm 'i 1993 Yılında Kurarak, Yazılı basının yanısıra işitsel alanda da hizmet vermeye başladı. Aynı Yıl Reklamcılık ve Matbaacılık alanında Geniş kapsamlı faaliyetlere yöneldi.1994 Yılında Gaziantep Bölgesinde ilk Web Ofset gazete baskısına geçti. 

1995 Yılında AGRT AMAÇ GAZETECİLİK RADYO TV YAYINCILIĞI MATBAACILIK VE REKLAMCILIK A.Ş. 24.08.1995 Tarihinde şirketleşti. Kısa adı AGRT A.Ş. olan firma Radyo Tv Yayıncılığı, Gazetecilik, Matbaacılık Reklamcılık ve Promosyon alanında faaliyetler göstermektedir. Firma Bünyesinde olan AGRT REKLAM Türkiye Genelinde Matbaa Malzemeleri Satıcılarına, Kağıtçılara, Matbaalara, Ajanslara, Reklamcılara ve Pazarlamacılara Toptan Eşantiyon Promosyon Takvim İmsakiye Ajanda ve Defter gibi ürünleri toptan satmaktadır. Türkiye Genelinde Özellikle Takvim İmsakiye Ajanda Defter ve Promosyon alanında iddialı olan firma, "Önce Kalite, Önce Ucuzluk, Önce Müşteri Memnuniyeti" ilkesiyle hareket etmektedir.

"Güneydoğunun gururu, Türkiyenin Umudu" Parolasıyla yola çıkan AGRT REKLAM "Rekabet etmez, Rekabet Yaratır" ilkesiyle tüm sektördeki rakipleriyle kaliteli ürün, uygun fiyat, hızlı teslimat ve uygun ödeme koşulları ile tüm rakiplerinden her zaman bir adım öndedir.

AGRT REKLAM Ana Toptancılara, Matvbaacı, Reklamcı, Ajans ve Pazarlamacılara toptan satışın yanısıra son tüketicilere düzenledikleri kampanyalarla hizmet vermektedir. son tüketicilere Takvim, İmsakiye, Ajanda, Defter ve Promosyon ürünlerinin yanı sıra Radyo Tv Reklamları, Yapım ve Yayın Hizmetleri Gazete Dergi Reklam Tasarımları ve Yayınları Firma Tanıtım Prodüksiyon Hizmetleri, Arge Anket ve Piyasa Araştırmaları çalışmaları. Tekstil Ürünleri ve İş Elbiselerinin yanı sıra Katalog Broşür Afiş İnsört ve El İlanı gibi tüm matbu evrak basım işlerini sıcak satış ekibi ve sosyal medya aracılığıyla direkt müşteri kitlesine doğrudan satış yapmaktadır. Reklamcılık Sektörünü Geçici ve Mevsimsel bir iş olarak görmeyen AGRT REKLAM Yılbaşı sonrasında da Yıl içinde de sektörel promosyon ve eşantiyon alanında tüm sektörlerin sektörel eşantiyon ve promosyon ihtiyacını karşılamakta ve her türlü matbu evrak tanıtım materyalleri ve basılı evrak işleri yapmaktadır. sizlerde, yeni yıl eşantiyon promosyon takvim ajanda ve defter siparişlerinizi, Ramazan Dönemi İmsakiye Siparişlerinizi Yaz ve Kış Dönemi Tekstil Ürünleri Siparişlerinizi ve Yıl içerisinde sektörel promosyon ihtiyaçlarınızı AGRT REKLAM'a vererek bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. 

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Agrt Reklam İletişim


Yetkili : HALEF BİLGİÇ
Gsm : 0542 231 11 91
Telefon : 0342 231 11 91
Adres : Alaybey Mahallesi Reyhan Sokak No:23/A
E-Posta : agrtreklam@hotmail.com
Websitesi : www.agrtreklam.com

Agrt Reklam Yol tarifi

Agrt Reklam Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Agrt Reklam Referanslar