• Muammer Aksoy Bulvarı İncilipınar Mahallesi 12 Nolu Sokak No: 2/B Adıbelli Cafe Şehitkamil / GaziantepŞehitkamil / GAZİANTEP
Adıbelli Cafe
Hakkmızda

Adıbelli Cafe

Adıbelli Cafe 2005 Yılında Mehmet Sultan Adıbelli tarafından kurulmuştur Meşhur Ayvalık Tostu Yöresel Yemekler ve Dünya Mutfafağı ürünleriyle ünlenen Adıbelli Fastfood Cafe Restaurant Markası ile tescillenmiş Müessesemiz 16+ yılı aşkın süredir 7'den 77'ye Bütün Müşterilerine Kaliteli hizmet vermenin haklı onurunu yaşamaktadır.


Adıbelli Cafe, Gaziantep bölgesinde Fastfood Cafe Restaurant alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Adıbelli Cafe Restaurant, Ayvalık Tostu, Meşhur Serpme Kahvaltı, Günün Menüsü, Penne Spagetti Makarna Çeşitleri, Et Izgara Tavuk Izgara Köfte, Sıkma Gözleme Çeşitleri ve İstek Üzeri Özel Yemekler gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır İstek Üzeri Özel YemeklerFastfood Cafe Restaurant hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Adıbelli Cafe, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Adıbelli Cafe Restaurant, Ayvalık Tostu, Meşhur Serpme Kahvaltı, Günün Menüsü, Penne Spagetti Makarna Çeşitleri, Et Izgara Tavuk Izgara Köfte, Sıkma Gözleme Çeşitleri ve İstek Üzeri Özel Yemekler gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer Adıbelli Cafe ile Fastfood Cafe Restaurant hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

BİZE ULAŞIN!
Hizmetlerimiz

Hizmetler

“ Hizmetler Sayfası Hazırlanıyor. “
Foto Galeri

Fotoğraflar

Video

Video Galeri

“ Video Sayfası Hazırlanıyor. “

Adıbelli Cafe İletişim


Yetkili : Mehmet Adıbelli
Gsm : 0532 218 14 46
Telefon : 0342 215 12 42
Adres : Muammer Aksoy Bulvarı İncilipınar Mahallesi 12 Nolu Sokak No: 2/B Adıbelli Cafe Şehitkamil / GaziantepŞehitkamil / GAZİANTEP
E-Posta : adibellicafe@gmail.com
Websitesi :

Adıbelli Cafe Yol tarifi

Adıbelli Cafe Yol Tarifi
Sizi Arayalım!

Formu Doldurunuz!


Adıbelli Cafe Referanslar