Güvenli Teslimat
Destek ekibiyle iletişime geçin
Sorunsuz İade Koşulları
Güvenli ve güvenilir
Güvenli Ödeme
En iyi fiyat garantisi
Uzman Desteği
WhatsApp Destek Hattı
Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
YOL TARİFİ AL!
ADRES

Gazimuhtarpaşa Bulvarı Kepkepzade işmerkezi altı no:11/A

E-POSTA

turantasar31@icloid.com

TELEFON

+90342 215 05 16


KURUMSAL

1 Tat Kırmızı Döner 2017 Yılında Turan Taşer öncülüğünde kuruldu ... Hatay İskenderun Usulü Soslu Lavaş döner lezzetini Gaziantepte başlatan Turan Usta, tecrübeli kadrosu ile yaklaşık 4+ dört yılı aşkın süredir bu lezzeti Gaziantep ve birçok kente açtığı şubeler ile hızla yaymayı başardı bu başarıyı Kalite Lezzet ve Müşteri Memnuniyeti ilkeleri ile gerçekleştiren 1 Tat Kırmızı Döner herkesi bu muhteşem lezzeti tatmayı teklif ediyor dileyenler Mekana teşrif ederek dileyenler ise paket servis ile bu lezzeti tadabilirler

1 Tat Kırmızı İskenderun Döner, Gaziantep bölgesinde 1 Tat Kırmızı Döner Gaziantep alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Bir Tat Kırmızı İskenderun Döneri, Birtat Kırmızı Hatay Döneri, İskenderun Hatay Usulü Soslu Döner, İskenderun Hatay Lavaş Döner, Tavuk İskender Et İskender, Special Tavuk Porsiyon, Tavuk Beyti Et Beyti ve Tavuk Pilavüstü Et Pilavüstü gibi anahtar kelimelerle ilgili projelerimizle tanınırız. Yıllardır Tavuk Pilavüstü Et Pilavüstü 1 Tat Kırmızı Döner Gaziantep hizmetlerini müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

1 Tat Kırmızı İskenderun Döner, Gaziantep bölgesinin yerel pazarını iyi anlar ve müşterilerimize özel Bir Tat Kırmızı İskenderun Döneri, Birtat Kırmızı Hatay Döneri, İskenderun Hatay Usulü Soslu Döner, İskenderun Hatay Lavaş Döner, Tavuk İskender Et İskender, Special Tavuk Porsiyon, Tavuk Beyti Et Beyti ve Tavuk Pilavüstü Et Pilavüstü gibi hizmetler sunar. Lokal uzmanlık, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz haline getirir. Her projemizi titizlikle ele alır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak için çalışırız.

Eğer 1 Tat Kırmızı İskenderun Döner ile 1 Tat Kırmızı Döner Gaziantep hizmetlerinden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin:

Bülten Aboneliği